سرویس لجستیک ایزی سلر
محصولات مناسب جهت فروش در دیجی کالا

چه کالاهایی در دیجی کالا بفروشیم؟

اگر قصد ورود به جمع فروشندگان دیجی کالا را دارید و یا در حال حاضر شروع به فروش کالا در دیجی کالا کرده اید، توصیه می کنیم این مقاله جهت پیدا کردن کالاهای خوب جهت فروش راحت و پر سود در دیجی کالا مطالعه کنید پس با ایزی سلر همراه باشید.

بسیاری از فروشنده های حرفه ای دیجی کالا، علارقم موجودی مناسب از کالا، هر کالایی را برای فروش در دیجی کالا انتخاب نمی کنند. همچنین بسیاری از افراد وارد کننده یا تولید کننده کالا نیستن و تنها تامین کننده کالا از هر دسته بندی در دیجی کالا هستند. بنابر این پس از مطالعه این مقاله شما می تونید اجناس بهتری رو برای فروش در دیجی کالا انتخاب کنید. همچنین خوشحال می شیم، نظراتتون رو از طریق کامنت با ما در میون بگذارید.

 

اجناس تعریف شده در دیجی کالا

همه فروشنده ها تجربه تعریف کالا در دیجی کالا رو داشتن و بدون شک دیجی کالا به منظور حفظ کیفیت محتوا سایت و فروش بهتر و مشتری مداری، سختگیری بسیاری در تعریف کالا دارد. به همین منظور در قدم اول توصیه می شود کالاهای موجود در دیجی کالا را انتخاب و تا جایی که ممکن است از تعریف کالای جدید خودداری نمایید.

همچنین کالایی که به تازگی در دیجی کالا تعریف می شود، کمتر مورد توجه مشتریان قرار می گیرد و به همین علت ممکن است فروش آن پایین باشد. تنها در صورتی سراغ تعریف کالای جدید بروید که از جنس مورد نظر موجودی تکمیل داشته باشید و به نوعی سود فروش آن ارزش تعریف محصول جدید و سختی های آن را داشته باشد.

 

اجناس با تعداد رقیب کمتر

محصولاتی که دارای رقیب در فروش هستند می تواند به فروش شما آسیب برساند. برای مثال یک شامپو را در نظر بگیرید. در صورتی که قیمت اولیه آن 16000 تومان باشد، با ورود رقبا، قیمت آن مدام کاهش پیدا می کند و در برخی محصولات، سود به حداقل خواهد رسید. تنها محصولاتی ارزش رقابت دارند که قیمت تمام شده شما بسیار پایین تر قیمت سایر رقبا باشد و امکان بازی با قیمت ذر رنج وسیعی برای شما وجود داشته باشد.

 

محصولات با تیک قرمز

برخی از محصولات پرفروش دارای یک تیک قرمز رنگ هستند که در مقابل آن عبارت “پیشنهاد شده توسط بیش از 50 نفر از خریداران” نوشته شده است. با افزایش فروش و رای مثبت مشتریان عدد 50 به 100 یا حتی 1000 هم می رسد. چنین کالاهایی از دید مشتریان مورد تایید بوده و توصیه می شود، کالاهایی با این تیک را جزو محصولات خود قرار دهید.

 

اجناس با ابعاد کوچک و قیمت بالا

هر کدام از دسته بندی های کالا در دیجی کالا شامل یک کارمزد فروش است. همچنین هر کالایی شامل هزینه های ارسال و بسته بندی است. کارمز که ثابت بوده و به صورت درصدی است اما سایر هزینه ها به طور معمول به ابعاد کالا مرتبط است. بهترین انتخاب برای فروش، اجناس با ابعاد کوچک و قیمت های بالا هستند. برای مثال یک قطعه جانبی موبایل را در نظر بگیرید که ابعاد آن کوچک و قیمت آن بالای 100،000 تومان است. این کالا بهترین انتخاب برای فروش در دیجی کالا است زیرا هم هزینه های حمل و نقل و بسته بندی پایین تر است و هم ارسال آن به انبار دیجی کالا.

 

 

بسته بندی بسیار مهم است

با توجه به استاندارد های جدید فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، محصول فروش رفته باید دارای بسته بندی مناسب و استاندارد باشند. بسیار از کالا ها ممکن است به دلیل شرایط انبار نامناسب دارای کارتن های آسیب دیده و دارای له شدگی باشند. این محصولات به هیچ وجه در ورودی انبار دیجی کالا تایید نمی شوند و شما مجبورید بسته بندی آن را احیا کنید. فرایند بسته بندی بسیار زمان بر و هم چنین پر هزینه است. در هنگام انتخاب محصول برای فروش لازم است به بسته بندی محصولات توجه ویژه شود.

 

در این مقاله سعی کردیم به نکات مهم در انتخاب کالا برای فروش در دیجی کالا بپردازیم. اگر شما وارد کننده یا پخش کننده کالایی هستید و قیمت شما مناسب است می توانید با توجه به نکات بالا، کالاهای با ارزش خود را به عنوان محصول در دیجی کالا تعریف و اقدام به فروش نمایید. مجموعه ایزی سلر آماده شروع به همکاری با شما وارد کننده، تولید کننده و یا پخش کننده عزیز است تا بتوانیم به کمک یکدیگر محصولات را به راحتی و با دردسر بسیار کم در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بفروش برسانیم. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما در ایزی سلر در تماس باشید.

 

اضافه کردن نظر