سرویس لجستیک ایزی سلر
سرویس ایزی سلر

قابلیت جدید ارسال به تیپاکس و باربری توسط ایزی سلر

پیرو درخواست مکرر مشتریان عزیز جهت ارسال کالاهای به خارج از تهران، قابلیت ارسال کالا به تیپاکس و باربری به خدمات مجموعه ایزی سلر اضافه شد. از این پس مشتریان مجموعه ایزی سلر می توانند محموله های خروجی خود را به مقصد خارج از تهران تحویل باربری های خرده بار و یا سرویس تیپاکس دهند.به همین منظور در صورت فعال کردن تیک درخواست ارسال، قابلیت انتخاب سرویس ارسال نیز نمایش داده می شود که متناسب با حجم محموله می توانید یکی از دو سرویس تیپاکس یا باربری را انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است که محموله ورودی نیز می تواند از نوع تیپاکس یا باربری باشد که در این صورت، اقلام ورودی انبار از مبدا تیپاکس یا باربری دریافت می شود.

آشنایی با مجموعه تیپاکس

تیپاکس یک پست ویژه و خصوصی جهت ارسال مرسوله هایی با حجم کم و متوسط است. تیپاکس دارای شعب زیادی در سرتاسر کشور است که می تواند در بازه ۲۴ تا ۷۲ ساعت مرسوله های شما را به دور ترین نقاط ایران تحویل دهد. امنیت مرسوله های در سرویس تیپاکس بالا بوده و به طور معمول در شهر های اصلی خدمات درب به درب ارائه می کنند.

هزینه مرسوله های تیپاکس تفاوت چندانی با مرسوله های پست پیشتاز نداشته و شما می توانید تمامی مرسوله های را با شماره سریال مشخص، پیگیری نمایید.

 

آشنایی با باربری های خرده بار

از دیرباز باربری های حمل خرده بار در سرتاسر کشور فعالیت می کردند و کالاهای با ابعاد متوسط و بزرگ را توسط کامیون و تریلی های مخصوص حمل بار جابه جا می کردند. از معروف ترین باربری های تهران می توان به باربری وطن، پیشتاز بندر، پیام شمس و اقتصاد اشاره نمود.

باربری ها به طور معمول کالاها را در بازه ۲۴ تا ۷۲ ساعت تحویل شعبه باربری شهر شما می دهند. به طور معمول هر بار دارای یک شماره بارنامه است که می توانید توسط شماره بارنامه، بار خود را رهگیری نمایید. امنیت حمل بار توسط باربری ها معمولا پایین تر از سرویس تیپاکس و پست است و به طور معمول صرفا برای کالاهای با حجم و وزن زیاد توصیه می شود.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ایزی سلر در تماس باشید.

اضافه کردن نظر