سرویس لجستیک ایزی سلر
سرویس ایزی سلر

معرفی مجموعه ایزی سلر و خدمات آن

مجموعه ایزی سلر با بیش از 10 سال تجربه در زمینه انبار اختصاصی و انبار کانتیری در شهر تهران از سال 1397 اقدام به ارائه خدمات به فروشندگان دیجی کالا کرده است. این شرکت در راستای خدمت رسانی به سلرها، تمامی خدمات انبار و انبارداری، تحویل کالا به انبار دیجی کالا، بسته بندی و دریافت کالای مرجوعی را در دایر فعالیت خود قرارداده است. شما به عنوان فروشنده دیجی کالا می توانید با عقد قرارداد با مجموعه ایزی سلر، تمامی کالاهای خود را در انبار اختصاصی خود در مجموعه قرارداده و از طریق پنل کاربری خود در سایت ایزی سلر، درخواست ارسال آن ها به دیجی کالا اعلام نمایید. تیم ایزی سلر در سریع ترین زمان ممکن، سفارشات شما را به انبارهای دیجی کالا تحویل می دهد.

از دیگر خدمات این مجموعه تحویل سفارشات شما به مشتریان شما در سرتاسر کشور است. این امکان وجود دارد که شما سفارشاتی را از طریق پیک موتوری، باربری، پست دولتی، پست تیپاکس و … به دست مشتریانتان در سراسر کشور برسانید. این مجموعه بر اساس تجربه بلند مدت خود راهکارهای خوبی را در ضمینه ارسال کالا در اختیار شما قرارخواهد داد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مجموعه با تعرفه بسیار مناسب در اختیار فروشندگان فروشگاه های اینترنتی و همچنین سلر دیجی کالا قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از تعرفه های این مجموعه می توانید به صفحه تعرفه خدمات ایزی سلر مراجعه نمایید.

گفتنی است این مجموعه خصوصی و جدا از مجموعه دیجی کالا است. بنابر این علاوه بر سلر دیجی کالا، تمامی فروشندگان فروشگاه های اینترنتی می توانند از خدمات این مجموعه استفاده نمایند. در ادامه قصد داریم به ویژگی ها و خدمات مجموعه ایزی سلر اشاره نماییم.

انبارهای داخل سوله در سراسر تهران

این مجموعه دارای چندین انبار داخل سوله در سراسر شهر تهران است. در غرب، جنوب و شرق تهران، ایزی سلر دارای انبارهای مسقف داخل سوله است که تمامی کالاهای فروشندگان در داخل این انبار ها نگهداری می شوند. در حال حاضر انبار مرکزی مجموعه در شرق تهران و در قالب 3 سوله سرپوشیده 4500 متری است.

 

ناوگان حمل و نقل مجموعه ایزی سلر

این مجموعه دارای ناوگان حمل و نقل کامل شامل وانت، کامیونت و خودرو شخصی است که کالاهای شما را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار انبارهای دیجی کالا قرار می دهد. همچنین بخشی از این خودرو ها برای دریافت کالاها از سرتاسر تهران در نظر گرفته شده اند. شما می توانید کالاهای خود را توسط ماشین های مجموعه ایزی سلر به انبارها منتقل کنید. همچنین امکان دریافت کالا از باربری و ترمینال ها نیز وجود دارد که در این صورت، فروشندگان خارج از تهران نیز می توانند از خدمات مجموعه ایزی سلر استفاده نمایند.

 

انبارداری هوشمند کالاها

مجموعه ایزی سلر در راستای ارائه خدمات لجستیک به فروشندگان دیجی کالا و فروشندگان فروشگاه های اینترنتی، اقدام به راه اندازی نرم افزار تحت وب برای مدیریت موجودی انبارها نموده است. تمامی کالاها از زمان ورود به انبار داخل سیستم ثبت و کنترل می شوند. همچنین به منظور مدیریت بهتر بر روی تمامی کالاها لیبل دارای سریال نصب و سپس در هنگام خروج با گان کنترل می شوند.

 

تیم آموزش دیده و تخصصی

به منظور مدیریت بهتر و کاهش خطاهای ناشی از انبارداری و ارسال کالاها، ایزی سلر اقدام به استخدام تیم فنی، آموزش دیده و متخصص در زمینه لجستیک کرده تا بتواند رضایت شما عزیزان را بیش از پیش جلب نماید.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات مجموعه ایزی سلر و همچنین دریافت مشاوره برای شروع کار با مجموعه می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه در تماس باشید. امید است تا با ارئه خدمات با کیفیت به شما عزیزان فرایند انبارش، ارسال کالا و مدیریت موجودی انبارهای خود را هر چه ساده تر و بهتر از قبل انجام دهید تا روزبه روز فروش کالاهای شما افزایش یابد.

اضافه کردن نظر