سرویس لجستیک ایزی سلر
نسخه جدید پنل کاربری

نسخه جدید پنل کاربری ایزی سلر در دسترس قرار گرفت

در تاریخ سوم دی ماه ۱۳۹۹ نسخه ۱.۵.۳ پنل کاربری ایزی سلر در دسترس عموم قرار گرفت. نسخه جدید دارای امکانات جدید و قابلیت کار با موبایل است که در این مقاله به قابلیت های جدید آن خواهیم پرداخت. نسخه جدید همانند نسخه قبلی از لینک پنل کاربری ایزی سلر قابل دسترسی است.

لازم به ذکر است این نسخه نیز همانند نسخه های قبلی، قبل از دسترسی عمومی توسط تعدادی از مشتریان به صورت بتا تست شده است اما ممکن است عیب های کوچکی داشته باشد که در صورت مشاهده لطفا به پشتیبانی اطلاع دهید.

قابلیت های نسخه جدید به شرح زیر است:

  • بهبود نمایش سایت در موبایل جهت ساخت محموله
  • امکان ساخت محموله های تحویل تیپاکس و باربری
  • امکان ساخت محموله ارسال مستقیم به مشتری
  • قابلیت ردیابی ورود و خروج محصول بر اساس محموله ها
  • راه اندازی بخش پیام ها و اطلاع رسانی
  • بهبود قسمت صورت حساب ها
  • درگاه مستقیم پرداخت صورت حساب ها با زرین پال
  • بهبود تجربه کاربری برخی از قسمت ها
  • برطرف کردن مشکل های جزئی

 

بهبود نمایش سایت در موبایل

با توجه به درخواست مکرر مشتریان جهت ساخت محموله در موبایل، در نسخه جدید، نمایش پنل کاربری در مرورگر موبایل بهبود پیدا کرده است. از این پس می توانید محموله های خود را ساده تر در موبایل ایجاد و با پنل کاربری تعامل بیشتر داشته باشید. گفتنی است در نسخه های بعدی، تعامل کاربر با موبایل بهتر خواهد شد.

 

امکان تایین نوع محموله ورودی و خروجی

در نسخه جدید کاربر می تواند در هنگام ساخت محموله ورودی و خروجی، علاوه بر اطلاعات فرستنده و گیرنده، نوع محموله ورودی و خروجی را نیز مشخص نماید. برای مثال در صورت نیاز به ارسال محموله خروجی به تیپاکس می توانید تیک تیپاکس را فعال نمایید. این قابلیت جدید بوده و به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ایزی سلر در تماس باشید.

 

قابلیت ردیابی محصول بر اساس محموله ها

به منظور ردیابی بهتر موجودی محصول می توانید از بخش ردیاب در پنل کاربری استفاده نمایید. در این بخش با وارد کردن کد محصول می توانید محصول مورد نظر را در تمای محموله های ورود، خروج، تحویل به دیجی کالا ردیابی نمایید.

 

بخش پیام ها و اطلاع رسانی

در این بخش تمامی اطلاع رسانی ها و پیام ها از سمت پشتیبانی قرار می گیرد. همچنین در صورتی که محموله دارای مشکلی باشد، پیامی جهت بازبینی مجدد محموله برای شما صادر خواهد شد.

 

درگاه پرداخت مستقیم زرین پال

از این پس تمامی کاربران می توانند برای راحتی بیشتر، صورت حساب های خود را از طریق درگاه مستقیم زرین پال پرداخت نمایند. برای این کار می توانید به قسمت صورت حساب ها مراجعه و بر روی کلید ورود به درگاه پرداخت کلیک کنید. در درگاه پرداخت آزاد هستید تا مبلغ مورد نظر را وارد و پس از آن به درگاه بانک متصل شوید.

 

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد قابلیت های جدید اضافه شده به پنل کاربری ایزی سلر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

اضافه کردن نظر