سرویس لجستیک ایزی سلر
قابلیت ارسال توسط فروشنده دیجی کالا

آشنایی با خدمات ارسال توسط فروشنده دیجی کالا

به تازگی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به پنل مدیریت برخی از فروشندگان با حجم فروش بالا امکان جدیدی به نام ارسال توسط فروشنده اضافه کرده است. فروشندگان دیجی کالا می توانند با فعال کردن این قابلیت برای محصولات خود، تمام فرایند ارسال کالا به فروشنده را بر عهده بگیرند.

سابق برای ارسال کالا توسط فروشنده به مشتری، لازم بود پس از ساخت محموله، کالا توسط فروشنده به یکی از انبارهای جمع آوری کالای دیجی کالا تحویل داده شود اما در این حالت فروشنده تعهد می دهد، کالا را مدت زمان مشخص تحویل مشتری نهایی دهد.

در این روش فقط کافی است یک لیبل محموله که سایت دیجی کالا پس از فروش آن را در پنل کاربری قرار می دهد، پرینت گرفته شود و مطابق زمان مشخص شده، کالا به مشتری تحویل داده شود.

گفتنی است پنل کاربری دیجی کالا این امکان را به فوشنده می دهد تا قابلیت ارسال توسط فروشنده را فقط بر روی محصولات و شهر مورد نظر فعال کند. همچنین یک عدد ثابت تحت عنوان هزینه ارسال به مبلغ نهایی خرید مشتری اضافه می شود.

در حال حاضر دیجی کالا به منظور تشویق فروشنده ها به استفاده از این روش، تا آخر سال 99، کمیسیون فروش محصولات با قابلیت ارسال توسط فروشنده صفر در نظر گرفته می شود.

 

تدابیر مجموعه ایزی سلر برای قابلیت ارسال توسط فروشنده

تمامی کاربران مجموعه ایزی سلر می توانند پس از فعال سازی قابلیت ارسال توسط فرونده و فروش این نوع محصولات، محموله ارسال را همانند محموله های خروجی در پنل کاربری ایزی سلر ثبت و در هنگام ثبت تیک ارسال توسط فروشنده را فعال و در نهایت فایل محموله را در پنل کاربری آپلود نمایند.

مجموعه ایزی سلر تمامی درخواست های شما را توسط سرویس پخش خود در سطح شهر تهران و یا توسط سرویس های باری و تیپاکس ارسال و توضیع می نماید. گفتنی است تمامی هزینه های ارسال در قالب صورت حساب در پنل کاربری ثبت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در مجموعه ایزی سلر در تماس باشید.

 

ویژگی ارسال توسط فروشنده

در صورت فعال سازی این قابلیت تمامی هزینه های مربوط به پردازش کالا و ارسال کالا ها در سایت دیجی کالا برای شما صفر خواهد شد. این کاهش هزینه ها این امکان را به شما می دهد که هزینه تمام شده کالا را در فروشگاه دیجی کالا پایین آورید و در این صورت رقابت با رقبا ساده تر خواهد شد.

ناگفته نمایند به صورت استثنا تا پایان سال 1399 دیجی کالا از دریافت کمیسیون فروش کالاهای شما با قابلیت ارسال توسط فروشنده، چشم پوشی خواهد کرد.

از طرف دیگر در صورت فعال سازی این قابلیت دردسر های ساخت محموله، جریمه های دیرکرد و … از بین رفته و فروشنده می تواند به سادگی هر چه تمام تر فرایند ارسال کالاهای خود را انجام دهد.

همچنین به دلیل دسترسی به مشتری نهایی، فروشنده می تواند قبل از ارسال، زمان ارسال را با مشتری هماهنگ کند که این قابلیت، انعطاف بیشتری به فرایند ارسال کالاها می دهد.

اضافه کردن نظر